Hořčík B6 + zinek 60 kapslí

  • Dostupnost: Ihned k dispozici
Cena s DPH: 169,00 Kč

HOŘČÍK B6 + ZINEK

DOPLNĚK STRAVY

60 kapslí

HOŘČÍK B6 + ZINEK slouží jako zdroj hořčíku, zinku a vitamínu B6. Hořčík s vitamínem B6 podporují činnost nervové soustavy, energetický metabolismus, psychickou činnost, pomáhají snižovat míru únavy a vyčerpání. Hořčík přispívá k normální činnosti svalů, k udržení stavu kostí a zubů. Zinek pomáhá udržovat normální stav zraku, kostí, vlasů, nehtů a pokožky, přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi, k plodnosti a reprodukci, spolu s vitamínem B6 podporuje funkci imunitního systému. Vitamín B6 se podílí na regulaci hormonální aktivity a na tvorbě červených krvinek.

Složení: hořčík (mléčnan hořečnatý) 375 mg (tj. 100 % DDD*), glukonan zinečnatý 10 mg (100 % DDD*), vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid) 1,4 mg (100 % DDD*) v 1 kapsli. 
Obal kapsle: želatina.
*DDD = doporučená denní dávka

Doporučené dávkování: 1 kapsle za den po jídle, dostatečně zapít vodou.

Skladování: V temnu a suchu při teplotě do 25° C.

Upozornění:
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí.  Nepoužívat při přecitlivělosti na jakoukoliv látku obsaženou ve výrobku.

Hmotnost obsahu: 34 g

BEZ CHEMICKÝCH KONZERVANTŮ