Sérum s kyselinou hyaluronovou 20 ml

  • Dostupnost: Ihned k dispozici
Cena s DPH: 319,00 Kč

SÉRUM S KYSELINOU HYALURONOVOU

Pleťové sérum s kyselinou hyaluronovou, kolagenem, výtažkem z medu a elastinem

20 ml


SÉRUM S KYSELINOU HYALURONOVOU a dalšími vysoce účinnými složkami je moderní přípravek hydratující pokožku obličeje do hlubších vrstev. Pokožku navíc dokonale pěstí, zvlhčuje, vypíná, regeneruje, poskytuje ji zářivý vzhled a vizuálně redukuje vrásky. Po aplikaci se pokožka stává měkčí, hladší a získává vyšší pružnost. Sérum se perfektně roztírá a rychle se vstřebává.

Způsob použití: Naneste několik kapek séra na očištěnou pokožku obličeje a masírujte až do vstřebání. Vyhněte se partiím kolem očí. Používejte 1–2 x denně přes noc. Po aplikaci kosmetiky se doporučuje nanesení ošetřujícího krému. Při intenzivní kůře aplikujte dvakrát denně po dobu 7 dní. Po týdenní aplikaci se doporučuje minimálně 14-denní přestávka.

Ingredience (INCI): Aqua, Glycerin, Collagen, Honey Extract, Soluble Collagen, Hydrolyzed Elastin, Sodium Pca, Serine, Glycogen, Phenoxyethanol, Sodium Hyaluronate, Hydroxyethylcellulose, Ethylhexylglycerin, Triethanolamine, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Hydrolyzed Rice Protein, Hyaluronic Acid.

Upozornění:
Pouze pro vnější použití. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku přípravku. Nepoužívejte kolem očí, sliznic a na podrážděnou pokožku. Po každém použití obal důkladně uzavřete. Skladujte na chladném a suchém místě mimo zdroje světla a tepla.