Ashwagandha 60 kapslí VEGE

  • Dostupnost: Ihned k dispozici
Cena s DPH: 359,00 Kč

ASHWAGANDHA

DOPLNĚK STRAVY

60 kapslí

Adaptogen


ASHWAGANDHA je doplněk stravy v rostlinných kapslích s obsahem extraktu z kořene vitánie (ashwagandha) a vitamínu B6. Vitánie pomáhá udržovat duševní zdraví, překonávat následky působení stresu, dodává vitalitu. Podporuje koncentraci při únavě, pomáhá relaxovat, přispívá k dobrému spánku. Příznivě působí na kardiovaskulární, dýchací a reprodukční systém, má antioxidační účinky. Vitamín B6 (pyridoxin) podporuje psychické funkce, přispívá k udržování normální funkce nervové soustavy. Pomáhá snižovat únavu a vyčerpání, podporuje tvorbu červených krvinek, přispívá k normální funkci imunitního systému a podílí se na regulaci hormonální aktivity.


Složení 2 kapslí: vitánie snodárná extrakt z kořene 200 mg, v tom 10 mg withanolidů, hořčík (citrát hořečnatý) 112,5 mg (30 % RHP*), jablečná vláknina, vitamín B6 (pyridoxal-5-fosfát) 2,8 mg (200% RHP), protispékavá látka: oxid křemičitý (z rýže).
Obal rostlinné kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza.

*RHP = referenční hodnota příjmu

Doporučené dávkování: 2 kapsle denně, nejlépe spolu s jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Skladování: V uzavřeném obalu na suchém a temném místě při teplotě do 25° C.

Upozornění:
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti. Těhotným a kojícím ženám se doporučuje užívání konzultovat s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Neužívejte při individuální nesnášenlivosti kterékoliv složky výrobku.

Hmotnost obsahu:
37,1 g
Balení obsahuje 30 denních dávek.

VHODNÉ PRO VEGANY

Tagy: kapsle