Cist šedý 500 ml

  • Dostupnost: Ihned k dispozici
Cena s DPH: 299,00 Kč

CIST ŠEDÝ

Výtažek z listů cistu šedého

DOPLNĚK STRAVY

500 ml


CIST ŠEDÝ je rostlina vyskytující se zejména v oblasti Středomoří a Blízkého Východu. Kvůli obsaženým zajímavým bioaktivním látkám jsou dnes jeho účinky zkoumány v četných světových laboratořích. Cist působí mj. jako účinný antioxidant.

EkoMedica CIST ŠEDÝ výtažek je získáván z listů cistu nejmodernějším způsobem výroby. Produkt je stabilizován pouze pasterizací, neobsahuje chemické konzervanty. Produkt je proto určen co nejširšímu spektru konzumentů.

Složení: voda, extrakt z listů cistu šedého, regulátor kyselosti: kyselina citronová.

Skladování: Po otevření skladujte v chladničce v původním obalu. Spotřebujte do 3 týdnů od otevření. Chraňte před světlem.

Doporučené dávkování: 15 ml (1 polévková lžíce) 2 x denně, 30 minut před jídlem.
Maximální denní dávka 30 ml výrobku obsahuje 1 500 mg extraktu z listů cistu šedého, což odpovídá výtažku z 15 g listů cistu šedého.

Upozornění:
Před použitím protřepejte. Usazenina na dně láhve, ani případné pevné části ve výrobku nejsou na závadu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky výrobku.

Barva, vůně i chuť šťávy se může v různých šaržích výrobku měnit, což není na závadu jeho kvality.                         
BEZ CHEMICKÝCH KONZERVANTŮ