Olej z ostropestřce 100 ml

  • Dostupnost: Ihned k dispozici
Cena s DPH: 216,00 Kč

OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ

100% olej

DOPLNĚK STRAVY

100 ml


Ostropestřcový olej je lisovaný za studena, což je nejšetrnější metoda pro zachování obsažených nenasycených mastných kyselin. Ostropestřec pomáhá udržovat játra v normálním stavu, podporuje jaterní funkci. Přispívá k detoxikačnímu potenciálu jater, chrání jaterní tkáň, podporuje její regeneraci. Pomáhá při trávení a pročištění těla, příznivě ovlivňuje stav srdce.

Složení: olej ze semen ostropestřce mariánského 100 % s obsahem kyseliny linolové, kyseliny olejové a vitamínu E.

Skladování: Skladujte v suchém, chladném a temném místě při teplotě do 20°C , chraňte před světlem. Po otevření skladujte v chladničce v původním obalu, spotřebujte do 3 měsíců od otevření.

Doporučené dávkování: 5 ml (1 čajová lžička) 1 x denně.

Denní dávka 5 ml výrobku obsahuje 2,6 g kyseliny linolové (omega-6), 1,1 g kyseliny olejové (omega-9) a 2,21 mg vitamínu E (D-α-tokoferolu). Obsah vitamínu E představuje 18 % jeho referenční hodnoty příjmu.

Upozornění:
Před použitím protřepejte. Usazenina na dně láhve je přírodního původu a není na závadu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy by užívání měly konzultovat s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí.

BEZ CHEMICKÝCH KONZERVANTŮ

Tagy: ostropestřec