Elementární železo 60 kapslí VEGE

  • Dostupnost: Ihned k dispozici
Cena s DPH: 319,00 Kč

ELEMENTÁRNÍ ŽELEZO v kapslích

DOPLNĚK STRAVY

60 kapslí


ELEMENTÁRNÍ ŽELEZO v rostlinných kapslích je progresivní výrobek obsahující železo v nejlépe snášené - elementární formě, a navíc vitamíny a rostlinné extrakty.  Železo přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, podporuje přenos kyslíku v těle a energetický metabolismus. Pomáhá udržovat funkci imunitního systému a snižovat míru únavy a vyčerpání. Vitamín C zvyšuje vstřebávání železa, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamíny B6 a B12 podporují tvorbu červených krvinek, kyselina listová přispívá k normální krvetvorbě.

Složení 2 kapslí: vitamín C (kyselina L-askorbová) 440 mg (550 % RHP*), extrakt z listu špenátu 100 mg, extrakt z červené řepy 100 mg, elementární železo 20 mg (143 % RHP), jablečná vláknina, protispékavá látka: oxid křemičitý (původem z rýže), vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid) 1,4 mg (100 % RHP), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová) 200 µg (100 % RHP), vitamín B12 (methylkobalamin) 2,5 µg (100 % RHP).

Obal rostlinné kapsle: hydroxypropymethylcelulóza

*RHP = referenční hodnota příjmu

Doporučené dávkování: 2 kapsle denně, nejlépe před jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Skladování: V temnu a suchu při teplotě do 250 C, v původním, pečlivě uzavřeném obalu.

Upozornění:
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy by konzumaci přípravku měly konzultovat s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Neužívejte při individuální nesnášenlivosti kterékoliv složky výrobku.

Hmotnost obsahu: 38 g

Balení obsahuje 30 denních dávek.

VHODNÉ PRO VEGANY

Tagy: kapsle