Hořčík + B6 90 kapslí VEGE

  • Dostupnost: Ihned k dispozici
Cena s DPH: 239,00 Kč

HOŘČÍK + B6

DOPLNĚK STRAVY

ORGANICKÝ HOŘČÍK

90 kapslí

HOŘČÍK+B6 je doplněk stravy obsahující hořčík v organické formě v kombinaci s vitamínem B6. Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, podporuje normální činnost nervové soustavy. Pomáhá udržovat normální stav kostí a zubů, jakož i činnost svalů. Je důležitý pro udržování psychických funkcí. Vitamín B6 podporuje imunitní system a energetický metabolismus, pomáhá snižovat únavu a vyčerpání. Přispívá k udržování normálních psychických funkcí, podporuje tvorbu červených krvinek, podílí se na regulaci hormonální aktivity.

Složení 3 kapslí: hořčík (hořečnaté soli kyseliny citronové) 270 mg (72 % RHP*), protispékavá látka: oxid křemičitý (z rýže), vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid) 2,1 mg (150 % RHP).
Obal rostlinné kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza

*RHP = referenční hodnota příjmu

Doporučené dávkování: 3 kapsle za den, nejlépe před jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Skladování: V temnu a suchu při teplotě do 25° C, v původním, pečlivě uzavřeném obalu.

Upozornění:
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy by konzumaci přípravku měly konzultovat s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Neužívejte při individuální nesnášenlivosti kterékoliv složky výrobku.

Hmotnost obsahu: 59,8 g

Balení obsahuje 30 denních dávek.

VHODNÉ PRO VEGANY


Tagy: kapsle