Olej z oregána 50 ml

  • Dostupnost: Ihned k dispozici
Cena s DPH: 329,00 Kč

OREGÁNO – OLEJ Z OREGÁNA

DOPLNĚK STRAVY

50 ml


OREGÁNO (Dobromysl obecná) bylo odedávna používáno jako velmi užitečná rostlina. Její základní účinnou látkou je silice karvakrol s antimikrobním působením, jejíž obsah v našem oleji dosahuje 70-80 %. Olej obsahuje cca 30 aktivních složek včetně dalších silic, fytosteroly, flavonoidy a další látky. Oregáno je tradičně používáno pro usnadnění trávení, pomáhá udržovat normální funkci žlučníku, podporuje tvorbu i vylučování žluči. Příznivě působí na srdce a oběhový systém, podporuje srdeční funkci, pevnost a pružnost cévních stěn, přispívá k udržování normálního krevního tlaku. Pozitivně ovlivňuje dýchací systém a odolnost organismu, posiluje imunitu.

Složení: olivový olej extra virgin, olej z oregána (Dobromysl obecná, Origanum vulgare) 20%.

Doporučené dávkování: Používejte rozředěný, 1–5 kapek na 100 ml vody nebo šťávy  1–3 krát denně.
Průměrná denní dávka 6 kapek obsahuje 26 mg oreganového oleje.
Maximální denní dávka 15 kapek obsahuje 65 mg oreganového oleje.

Skladování: Po otevření skladujte v původním obalu na suchém, chladném a  temném místě, nejlépe v chladničce. Chraňte před přímým slunečním světlem.

Upozornění:
Před použitím protřepejte. Usazenina na dně lahvičky není na závadu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Neužívejte při citlivosti na jakoukoliv složku výrobku.

BEZ CHEMICKÝCH KONZERVANTŮ