Ostropestřec mariánský 500 ml

  • Dostupnost: Ihned k dispozici
Cena s DPH: 329,00 Kč

OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ

Výtažek ze semen ostropestřce mariánského

DOPLNĚK STRAVY

500 ml


OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ je určen pro péči o játra. Ostropestřec pomáhá udržovat játra v normálním stavu, podporuje jaterní funkci. Přispívá k detoxikačnímu potenciálu jater, chrání jaterní tkáň, podporuje její regeneraci. Pomáhá při trávení a pročištění těla, příznivě ovlivňuje stav srdce.

EkoMedica OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ výtažek je získáván ze semen ostropestřce nejmodernějším způsobem výroby. Produkt je stabilizován pouze šetrnou pasterizací, neobsahuje chemické konzervanty. Produkt je proto určen co nejširšímu spektru konzumentů.

Složení: voda, extrakt ze semen z ostropestřce mariánského standardizovaný na obsah silymarinu 5%, regulátor kyselosti: kyselina citronová. 

Složka   

Obsah ve 20 ml

Extrakt ze semen ostropestřce 

800 mg

v tom silymarin   

40 mg

Skladování: Po otevření skladujte v chladničce v původním obalu. Spotřebujte do 3 týdnů od otevření. Chraňte před světlem.

Doporučené dávkování: 10 ml 2 x denně, minimálně 30 minut před jídlem.

Upozornění:
Před použitím protřepejte. Usazenina na dně láhve, ani případné pevné části ve výrobku nejsou na závadu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky výrobku.

Barva, vůně i chuť šťávy se může v různých šaržích výrobku měnit, což není na závadu jeho kvality.  

BEZ CHEMICKÝCH KONZERVANTŮ