Goji – kustovnice čínská 500 ml

  • Dostupnost: Ihned k dispozici
Cena s DPH: 299,00 Kč

GOJI – Kustovnice čínská

Šťáva z plodů kustovnice čínské 100 %

DOPLNĚK STRAVY

500 ml


GOJI šťáva z plodů kustovnice čínské je doplněna extraktem z nutričně vysoce hodnotných plodů camu-camu, jejichž použití se rychle rozšiřuje po celém světě. Kustovnice čínská je rostlina původem z Asie, domovem v širokém pásu od Ruska přes Čínu až po Thajsko. Historie jejího použití trvá již přes 2 tisíce let.

EkoMedica GOJI 100% šťáva
je získávána z plodů kustovnice čínské nejmodernějším způsobem výroby. Produkt je stabilizován pouze pasterizací, neobsahuje chemické konzervanty. Šťáva je proto určena co nejširšímu spektru konzumentů.

Složení: šťáva z plodů kustovnice čínské 100 % 50 ml, standardizovaný extrakt z plodů camu-camu  75 mg v denní dávce 50 ml výrobku.

Skladování: Po otevření skladujte v chladničce v původním obalu. Spotřebujte do 3 týdnů od otevření. Chraňte před světlem.

Doporučené dávkování: 25 ml 1 -2 x denně, minimálně 30 minut před jídlem.
Maximální denní dávka 50 ml obsahuje 50 ml šťávy z plodů kustovnice čínské.

Balení obsahuje odměrný kalíšek (25 ml).

Upozornění:

Před použitím protřepejte. Usazenina na dně láhve, ani případné pevné části ve výrobku nejsou na závadu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky výrobku.

Barva, vůně i chuť šťávy se může v různých šaržích výrobku měnit, což není na závadu jeho kvality.                         

BEZ CHEMICKÝCH KONZERVANTŮ


Tagy: přírodní šťávy