Zázvor, Kurkuma a Piperin 500 ml

  • Dostupnost: Ihned k dispozici
Cena s DPH: 379,00 Kč

ZÁZVOR + KURKUMA S PIPERINEM

DOPLNĚK STRAVY

500 ml


Zázvor a kurkuma jsou dnes významnými rostlinami využívanými v doplňcích stravy. Zázvor podporuje obranyschopnost a imunitní systém, poskytuje tělu vitalitu a energii, působí proti únavě. Příznivě ovlivňuje dýchání, podporuje vylučování hlenu. Pomáhá udržovat komfort během cestování v dopravních prostředcích. Kurkuma působí příznivě na funkci jater, pomáhá udržovat normální srdeční funkce a krevní oběh, podporuje tvorbu a kvalitu krve. Posiluje imunitní systém, příznivě ovlivňuje dýchací cesty a plíce. Utišuje unavené svaly a klouby, příznivě působí na kůži. Pepř podporuje trávení a krevní oběh, pomáhá udržovat játra v normální stavu.

EkoMedica ZÁZVOR + KURKUMA S PIPERINEM je získáván z oddenků zázvoru, kurkumy a plodů pepřovníku černého nejmodernějším způsobem výroby. Produkt je stabilizován pouze pasterizací, neobsahuje chemické konzervanty a je proto určen co nejširšímu spektru konzumentů.

Složení: Šťáva z oddenků zázvoru lékařského 35 %, šťáva z oddenků kurkumy 35 %, koncentrovaná citronová šťáva 30 %, extrakt z plodu pepřovníku černého.

Doporučené dávkování: 25 ml 2 x denně.
Maximální denní dávka 50 ml výrobku obsahuje 17,5 ml šťávy ze zázvoru, 17,5 ml šťávy z kurkumy, 15 ml citronové šťávy a 2,1 mg extraktu z pepře obsahujícího 2 mg piperinu.
Balení obsahuje 10 denních dávek.

Skladování: Po otevření skladujte v chladničce v původním obalu. Spotřebujte do 3 týdnů od otevření. Chraňte před přímým slunečním světlem.

Upozornění:
Před použitím protřepejte. Usazenina na dně láhve, ani případné pevné částice ve výrobku nejsou na závadu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky výrobku.

Barva, vůně i chuť šťávy se může v různých šaržích výrobku měnit, což není na závadu jeho kvality.

BEZ PŘIDANÉHO CUKRU A CHEMICKÝCH KONZERVANTŮ
OBSAHUJE POUZE PŘIROZENĚ SE VYSKYTUJÍCÍ CUKRY