Vitamín C s bioflavonoidy 250 g

  • Dostupnost: Ihned k dispozici
Cena s DPH: 459,00 Kč

VITAMÍN C S BIOFLAVONOIDY

100 % ROSTLINNÝ

DOPLNĚK STRAVY

Prášek 250 g


VITAMÍN C S BIOFLAVONOIDY obsahující vitamín C výlučně z 5 rostlinných zdrojů: ze šťávy černého rybízu a z extraktů standardizovaných na obsah vitamínu C - šípku, embliky, camu camu a aceroly.  Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem. Pomáhá udržovat tvorbu kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů. Zvyšuje vstřebávání železa, podporuje energetický metabolismus, snižuje míru únavy a vyčerpání, přispívá k regeneraci redukované formy vitamínu E. Podporuje normální činnost nervové soustavy a psychickou činnost. Extrakty bohaté na vitamín C jsou doplněny citrusovými bioflavonoidy.

Složení: 5 g přípravku obsahuje sušenou šťávu z černého rybízu 3 350 mg, extrakt ze šípku 1 000 mg, extrakt z plodu embliky lékařské (amla) 286 mg, extrakt z plodu camu camu 250 mg, extrakt z plodu aceroly 100 mg, extrakt z plodu hořkého pomeranče 50 mg (obsah synefrinu 0,5 mg).

Denní dávka 5 g přípravku obsahuje 1 000 mg vitamínu C, tj. 1 250 % referenční hodnoty příjmu a 25 mg komplexu citrusových bioflavonoidů.

Doporučené dávkování: 5 g (1 přiložená odměrka) denně.

Nejlépe chutná po rozpuštění v ovocné šťávě, např. typu smoothie.  

Balení obsahuje 50 dávek po 5 g.

Skladování: V temnu a suchu při teplotě do 25° C, v pečlivě uzavřeném obalu.

Upozornění:
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.  Výrobek není určen pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy by konzumaci přípravku měli konzultovat s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Obsahuje pohlcovač vlhkosti, který není určen ke konzumaci!
Obsahuje odměrku 5 g.                                                                                                                   

BEZ CHEMICKÝCH KONZERVANTŮ


Tagy: vitamín c