Zázvor s citronem 250 ml

  • Dostupnost: Ihned k dispozici
Cena s DPH: 259,00 Kč

ZÁZVOR S CITRONEM

DOPLNĚK STRAVY

250 ml


ZÁZVOR je široce používán jako koření, ale také jako rostlina pro podpůrné účely. Podporuje přirozenou obranyschopnost, povzbuzuje imunitní systém. Příznivě ovlivňuje dýchání a funkci průdušek, podporuje vylučování hlenu v dýchacích cestách. Dodává tělu energii a vitalitu, přispívá k odolnosti vůči únavě. Při cestování v automobilu, v letadle či na moři usnadňuje překonávání nepříjemných pocitů, pomáhá při nutkání ke zvracení, při pocitech nevolnosti a závratí. Směs zázvoru s citronem je velmi oblíbená zejména v chladném období.

EkoMedica ZÁZVOR S CITRONEM je získáván z oddenků zázvoru a citronů nejmodernějším způsobem výroby. Produkt je stabilizován pouze pasterizací, neobsahuje chemické konzervanty. Produkt je proto určen co nejširšímu spektru konzumentů.

Složení: šťáva z oddenků zázvoru lékařského 80 %, šťáva z citronů 19 %, koncentrovaná citronová šťáva 0,7 %, výtažek z oddenku zázvoru lékařského 0,3 %.                                                                                                                         

Skladování: Po otevření skladujte v chladničce  v původním obalu. Spotřebujte do 3 týdnů od otevření. Chraňte před přímým slunečním světlem.

Doporučené dávkování: 5 ml (1 čajová lžička) 2 x denně. Před konzumací zřeďte vodou, nebo přidejte do čaje či jiného nápoje. Nekonzumujte bez zředění!
Maximální denní dávka 10 ml (2 čajové lžičky) výrobku obsahuje 8 g zázvorové šťávy, 1,9 g citronové šťávy, 70 mg koncentrované citronové šťávy a 25 mg výtažku z oddenku zázvoru (odpovídá obsahu ve 100 mg čerstvého oddenku).

Upozornění:
Před použitím protřepejte. Usazenina na dně láhve, ani případné pevné částice ve výrobku nejsou na závadu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky výrobku.

Barva, vůně i chuť šťávy se může v různých šaržích výrobku měnit, což není na závadu jeho kvality.

BEZ CHEMICKÝCH KONZERVANTŮ

Tagy: přírodní šťávy