Vitamín A + D3 + E + K2 Mk7 30 ml

  • Dostupnost: Ihned k dispozici
Cena s DPH: 469,00 Kč

VITAMÍN A + D3 + E + K2 Mk7 v kapkách

DOPLNĚK STRAVY

30 ml / 900 kapek


VITAMÍN A + D3 + E + K2 Mk7 je směsí všech vitamínů rozpustných v tucích a to v kapalné, snadno vstřebatelné formě, stabilizované směsí tokoferolů ze slunečnicového oleje. Vitamín A podporuje imunitní systém, pomáhá udržovat normální metabolismus železa, podílí se na procesu specializace buněk. Přispívá k udržování normálního stavu zraku, pokožky a sliznic.  Vitamín D pomáhá udržovat normální stav kostí a zubů a správnou činnost svalů. Je důležitý pro udržování normální hladiny vápníku v krvi, i pro optimální vstřebávání a využití vápníku a fosforu v těle. Podporuje imunitní systém a podílí se na procesu dělení buněk. Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vitamín K pomáhá udržovat normální srážlivost krve, přispívá k normálnímu stavu kostí. Lahodná chuť kapek s citrónovou příchutí bude jistě příjemná zejména pro děti (od 3 let).

Složení: slunečnicový olej, aroma: citronový olej, vitamín E (D-alfa-tokoferol), vitamín K2 Mk7 (menachinon-7 získaný biofermentací B. subtillis NATTO), vitamín A (retinyl-palmitát), vitamín D3 (cholekalciferol původem z lanolinu), antioxidant: směs tokoferolů.

Doporučené dávkování: 5 kapek denně.
Denní dávka 5 kapek obsahuje 9 mg vitamínu E (75 % RHP*), 300 µg (1 000 IU) vitamínu A (37,5 % RHP*), 25 μg (1000 IU) vitamínu D3 (500 % RHP*) a 20 μg vitamínu K2 (26,7 % RHP*).
* RHP = referenční hodnota příjmu

Balení obsahuje 180 denních dávek.

Skladování: Uchovejte v původním obalu na suchém, chladném a temném místě.

Upozornění:
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy by konzumaci přípravku měli konzultovat s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí.

BEZ CHEMICKÝCH KONZERVANTŮ

Tagy: a, D, E, K